U20 Men's 100m
club100m sb/pbagegroup
Toby MAKOYAWO Windsor Slough Eton & Hounslow AC10.37 U20 Men
Henry NWOKE Liverpool Harriers & AC10.53 U20 Men
Derek KINLOCK Croydon Harriers10.54 U20 Men
Michael ONILOGBOBasildon AC10.60 U20 Men
Muslim HABIBBirchfield Harriers10.67 U20 Men
Jason KALALAVictoria Park H & Tower Hamlets AC10.68 U20 Men
Tyler PANTONWoking AC10.70 U20 Men
Samuel OLLIVERBasingstoke & Mid Hants AC10.70 U20 Men
Prince CHINDAEnfield & Haringey AC10.71 U20 Men
Zachary PRICE Menai Track & Field10.73 U20 Men
Suhuyini OSMAN Croydon Harriers10.76 U20 Men
Emmanuel DURUIHEOMAShaftesbury Barnet Harriers10.77 U20 Men
Stewart GREENHALGHBromsgrove & Redditch AC10.78 U20 Men
Bradley WHITEHEADRugby & Northampton AC10.78 U20 Men
Ethan WILTSHIREMarshall Milton Keynes AC10.78 U20 Men
Matthew ADUM-YEBOAHWoodford Green AC with Essex Ladies10.78 U20 Men
Louie HINCHLIFFECity of Sheffield & Dearne AC10.80 U20 Men
Zac NWOGWUGWUBlackheath & Bromley Harriers AC10.81 U20 Men
Kyle REYNOLDS-WARMINGTONBlackheath & Bromley Harriers AC10.82 U20 Men
Sean ANYAOGUBe Fit Today Track Academy10.82 U17 Men
Reece EARLE Thames Valley Harriers10.85 U15 Boys
Anthony DOUGLASCannock & Stafford AC10.85 U20 Men
Jack GIBBSLuton AC10.87 U20 Men
Sikiru ONIGBANJOWoodford Green AC with Essex Ladies10.91 U20 Men
William DEANNorthampton AC10.93 U20 Men
 
U20 Men's 200m
club200m sb/pbagegroup
Henry NWOKE Liverpool Harriers & AC21.00 U20 Men
Toby MAKOYAWO Windsor Slough Eton & Hounslow AC21.05 U20 Men
Jason KALALAVictoria Park H & Tower Hamlets AC21.08 U20 Men
Michael ONILOGBOBasildon AC21.18 U20 Men
Derek KINLOCK Croydon Harriers21.22 U20 Men
Louis MENZIES WALKERVictoria Park H & Tower Hamlets AC21.37 U20 Men
Bailey SWIFTNorthampton AC21.46 U20 Men
Zachary PRICE Menai Track & Field21.52 U20 Men
Bradley WHITEHEADRugby & Northampton AC21.71 U20 Men
Jacob SPENCER Rugby & Northampton AC21.72 U20 Men
Reece EARLE Thames Valley Harriers21.75 U15 Boys
Anthony DOUGLASCannock & Stafford AC21.80 U20 Men
Nabil TEZKRATTWoodford Green AC with Essex Ladies21.90 U20 Men
Tyler PANTONWoking AC21.93 U20 Men
Louie HINCHLIFFECity of Sheffield & Dearne AC21.97 U20 Men
Stewart GREENHALGHBromsgrove & Redditch AC21.97 U20 Men
Freddie ARKELLHercules Wimbledon AC22.0 U20 Men
Muslim HABIBBirchfield Harriers22.02 U20 Men
Corey NEALONCoventry Godiva Harriers22.02 U20 Men
Connor NEALThanet AC22.03 U20 Men
Prince CHINDAEnfield & Haringey AC22.04 U20 Men
Calvin SMITHShaftesbury Barnet Harriers22.06 U15 Boys
Stephen AWUAH BAFFOURCoventry Godiva Harriers22.07 U20 Men
Aaron JOLLYCardiff Athletics22.15 U20 Men
 
U20 Men's 400m
club400m sb/pbagegroup
Charlie CARVELLTelford AC46.64 U20 Men
Edward FAULDSRugby & Northampton AC47.19 U20 Men
Alex COOPERBirchfield Harriers47.2 U20 Men
Brodie YOUNGAirdrie Harriers47.5 U20 Men
Samuel REARDONBlackheath & Bromley Harriers AC47.62 U20 Men
Nabil TEZKRATTWoodford Green AC with Essex Ladies48.16 U20 Men
Reuben HENRY DAIREReading AC48.62 U17 Men
Mark ROBERTSLiverpool Pembroke & Sefton H AC48.71 U20 Men
Pablo SEEMA ROCA Blackheath & Bromley Harriers AC48.74 U20 Men
Moyo SARGENTEastbourne Rovers AC48.81 U20 Men
Joshua PEARSONWindsor Slough Eton & Hounslow AC48.88 U20 Men
Louis MENZIES WALKERVictoria Park H & Tower Hamlets AC48.89 U20 Men
Sam HOWELLCheltenham & County Harriers49.1 U20 Men
Sam TYERSMiddlesbrough AC (Mandale)49.45 U20 Men
Joshua HALEBirmingham Running & Tri Club49.5 U20 Men
 
U20 Men's 800m
club800m sb/pbagegroup
Henry JOHNSONHoughton Harriers & AC1.4872 U20 Men
Dan HOWELLSAldershot Farnham & District AC1.49 U20 Men
Daniel JOYCETynedale Harriers & AC1.49 U20 Men
David LOCKECardiff Athletics1.4904 U20 Men
Jack DICKSONKingston AC & Polytechnic Harriers1.496 U20 Men
Henry FISHERBlackheath & Bromley Harriers AC1.50 U20 Men
Lewis HAINEYInverclyde AC1.50.06 U20 Men
Dylan MCBRIDECity of Lisburn AC1.51 U20 Men
Jonny STOCKTrafford AC1.52 U20 Men
Will BELLAMYHoughton Harriers & AC1.5213 U20 Men
Charlie ROBERTSSt. Helens Sutton AC1.5265 U20 Men
Dylan SPENCERWindsor Slough Eton & Hounslow AC1.5292 U20 Men
Finlay HUTCHINSONNotts AC1.53 U20 Men
Jamie WEBSTERBedford & County AC1.53 U20 Men
Cameron ENSERBracknell AC1.53 U20 Men
Jai SISPALLeamington Cycling & AC1.5328 U20 Men
Josh FIDDAMANBlyth Running Club1.535 U20 Men
Farris VAKILIlford AC1.5356 U20 Men
Ryan ELSTONCharnwood AC1.5391 U20 Men
Kai CRAWFORDAberdeen AAC1.5393 U15 Boys
Sam DAVEYWorcester AC1.5395 U20 Men
 
U20 Men's 1500m
club1500m sb/pbagegroup
Kane ELLIOTTFalkirk Victoria Harriers3.40 U20 Men
Dani HUSSEYLeeds City AC3.42 U20 Men
Joe EWINGEdinburgh AC3.4444 U20 Men
David RACE Gateshead Harriers & AC3.4749 U20 Men
Benjamin REYNOLDS Cardiff Athletics3.4882 U20 Men
Kristian IMROTHShaftesbury Barnet Harriers3.50 U20 Men
Ethan O’SHEA Charnwood AC3.50 U20 Men
Justin DAVIESTeam Bath AC3.5133 U20 Men
Alexander THOMPSONBingley Harriers & AC3.52 U20 Men
Kian WILESBarton & District AC3.52 U20 Men
Elliot POCOCKAldershot Farnham & District AC3.53 U20 Men
Leo FREELANDMarshall Milton Keynes AC3.5388 U20 Men
George KEENCambridge & Coleridge AC3.54 U15 Boys
Charlie WAKEFIELDSt. Edmund Pacers3.5414 U20 Men
Rowan MIELL-INGRAM Radley AC3.56 U20 Men
 
U20 Men's 400m Hurdles
club400mH sb/pbagegroup
Adam BOOTHPoole AC51.56 U20 Men
George SEERYThanet AC53.43 U20 Men
Ethan FLAHERTYLiverpool Harriers & AC54.1 U20 Men
Tobie WATSONBirchfield Harriers54.63 U20 Men
Joshua SAUNDERSCharnwood AC54.9 U20 Men
Pyers LOCKWOODLewes AC55.18 U20 Men
Edward LAWSStevenage & North Herts AC55.40 U20 Men
Kester WELCH Taunton AC55.40 U20 Men
Neon RICHARDSThames Valley Harriers56.16 U20 Men
Joel EVANSStevenage & North Herts AC56.50 U20 Men
Benjamin VERBICKASCrewe & Nantwich AC56.60 U20 Men
Daniel PERSADCrawley AC57.28 U20 Men
 
U20 Men's 110m/100m Hurdles
club110m/100m H sb/pbagegroup
Joseph HARDINGBasildon AC13.93 U20 Men
Abdulsamad SANUSINewham & Essex Beagles AC14.4 U20 Men
Ruben HEDMANShaftesbury Barnet Harriers14.44 U20 Men
Harry BARTONWells City Harriers14.45 U20 Men
Stephen SIMMONSBedford & County AC14.46 U20 Men
Thomas WILCOCKNorthampton AC14.5 U20 Men
Jake COVERTeam Bath AC14.66 U20 Men
Joe PURBRICKHuntingdonshire AC14.7 U17 Men
David NAYLORCrewe & Nantwich AC14.74 U20 Men
Henry CURTIS City Of Plymouth AC14.96 U20 Men
Tyree THOMPSONPembrokeshire Harriers15.03 U20 Men
Morgan WILLIAMSLeeds City AC15.1 U20 Men
Owen SPROSTON City of Stoke AC15.21 U20 Men
Callum HOLDERSutton & District AC15.25 U20 Men
 
U20 Men's 3000m
club3000m sb/pbagegroup
Brett RUSHMAN-08.21 U20 Men
Joseph O’BRIENCity of York AC08.23 U20 Men
Alex PARSONSTeam Bath AC08.24 U20 Men
Alex DURANTCity of Sheffield & Dearne AC08.30 U20 Men
William NEWCOMBECambridge & Coleridge AC08.40 U20 Men
Jenson CONNELLMansfield Harriers08.41 U20 Men
Oliver SMARTTavistock Run Project8.1624 U20 Men
Rowan MIELL-INGRAM Radley AC8.28.73 U20 Men
 
U20 Men's 3000m Steeplechase
club3000m S/Chase sb/pbagegroup
Thomas BRIDGERCambridge & Coleridge AC09.13 U20 Men
Alex ALSTONBedford & County AC09.20 U20 Men
Peter BRADSHAWInverclyde AC09.25 U20 Men
Luca MINALEGateshead Harriers & AC9.2774 U20 Men
 
U20 Men's 10km Walk
club10km Walk sb/pbagegroup
George WILKINSONEnfield & Haringey AC45.50 U20 Men
Akash NANDWANI KHIYLANIHyde Park Harriers49.38 U20 Men
 
U20 Men's Long Jump
clubLong Jump sb/pbagegroup
Brad DAVIES-PUGHEShaftesbury Barnet Harriers7.49 U20 Men
Archie YEOKingston upon Hull AC7.45 U20 Men
Oreofeoluwa ADEPEGBABasildon AC7.28 U17 Men
Harry CROSBYWinchester & District AC7.20 U20 Men
 
U20 Men's High Jump
clubHigh Jump sb/pbagegroup
Dominic OGBECHIEHighgate Harriers2.18 U20 Men
Sam BRERETONBirchfield Harriers2.17 U20 Men
Lionel OWONAWindsor Slough Eton & Hounslow AC2.10 U20 Men
Jack ENNISCroydon Harriers2.09 U20 Men
Seb CLATWORTHYChelmsford AC2.04 U20 Men
Jakub WALECKIColchester Harriers AC2.02 U15 Boys
Divine DURUAKUNotts AC2.02 U20 Men
Kimani JACKShaftesbury Barnet Harriers2.01 U20 Men
Luke BALLYate & District AC2.00 U15 Boys
Hari BROGANBrighton & Hove AC2.00 U20 Men
Theo COCHRANECity Of Salisbury AC & Running Club1.98 U20 Men
Charlie HUSBANDSBromsgrove & Redditch AC1.96 U20 Men
Oliver THATCHERWinchester & District AC1.95 U20 Men
 
U20 Men's Triple Jump
clubTriple Jump sb/pbagegroup
Bera AJALAEdinburgh AC15.37 U20 Men
Josh WOODSShaftesbury Barnet Harriers14.81 U20 Men
Michael ANDERSONKingston AC & Polytechnic Harriers14.60 U20 Men
Aaron ASHMEAD-SHOYENewham & Essex Beagles AC14.59 U20 Men
Ignatius ABEBRESEHerne Hill Harriers14.50 U20 Men
Luca STANISCI-BROWNHarrow AC14.49 U20 Men
Michael ALAJIKIAshford AC14.34 U17 Men
Jacob BOOTHTrafford AC14.27 U20 Men
Toby DRONFIELDGuildford & Godalming AC14.20 U20 Men
William HODINairn Area AAC14.08 U20 Men
Aran YAVUZSouthend On Sea AC13.82 U20 Men
Nahbi ODEHLeicester Coritanian AC13.79 U20 Men
 
U20 Men's Pole Vault
clubPole Vault sb/pbagegroup
Lazarus BENJAMINSale Harriers Manchester4.95 U20 Men
Reuben NAIRNEGiffnock North AC4.90 U20 Men
Glen QUAYLE Shaftesbury Barnet Harriers4.82 U20 Men
William FOOTChesterfield & District AC4.41 U20 Men
Sam TREMELLINGChelmsford AC4.40 U20 Men
Karran KAPUR-WALTONLeigh Harriers & AC4.40 U20 Men
Bryce BREENHerts Phoenix AC4.31 U20 Men
Oluwafemi SEGUNDartford Harriers AC4.31 U17 Men
Cameron WILLIAMS-STEINLeamington Cycling & AC4.30 U20 Men
Barnaby CORRYBlackheath & Bromley Harriers AC4.30 U20 Men
 
U20 Men's Shot
clubShot sb/pbagegroup
Kane AUBREYWimborne AC17.02 U20 Men
Zac DAVIESBracknell AC16.66 U20 Men
Chris DYRMISHINorthampton AC16.16 U20 Men
Josh TYLERTavistock AC15.31 U20 Men
Dillon CLAYDONBlackheath & Bromley Harriers AC15.03 U20 Men
Bill STEELSouthport Waterloo AC14.56 U20 Men
Alfie WILLIAMSWest Norfolk AC13.94 U20 Men
 
U20 Men's Discus
clubDiscus sb/pbagegroup
Rhys ALLENNewham & Essex Beagles AC51.43 U20 Men
Edward FILEMANTavistock AC50.00 U20 Men
Harry DAVIESNeath Harriers49.09 U20 Men
James WORDSWORTH North Shields Polytechnic Club48.13 U20 Men
Dillon CLAYDONBlackheath & Bromley Harriers AC46.89 U20 Men
Kristiaan WINKELCambridge & Coleridge AC46.83 U20 Men
 
U20 Men's Hammer
clubHammer sb/pbagegroup
Alex BERNSTEINPreston Harriers67.04 U20 Men
Owen MERRETTYate & District AC64.92 U20 Men
Kenneth IKEJIBasildon AC64.62 U20 Men
Toby CONIBEARYate & District AC59.17 U20 Men
Harry RICKETTSSwindon Harriers55.87 U20 Men
Danny GRACIEBorder Harriers & AC54.34 U20 Men
Jack TURNERCannock & Stafford AC53.25 U20 Men
Samuel CLIFTONWinchester & District AC52.48 U20 Men
James VINERYate & District AC52.42 U20 Men
Matthew HEYWOODBlackburn Harriers & AC50.39 U20 Men
 
U20 Men's Javelin
clubJavelin sb/pbagegroup
Thomas HOLMESAndover AC64.69 U20 Men
Benjamin EASTTeam Kennet Triathlon & AC61.00 U20 Men
Callum TAYLORCity Of Portsmouth AC60.83 U20 Men
Jonah MCCAFFERTYWindsor Slough Eton & Hounslow AC60.59 U20 Men
Peter BRINTON-QUINNHavering AC59.74 U20 Men
Tom DOLLERYTeam Bath AC59.61 U20 Men
Bradley JENVEYSouthampton AC59.59 U20 Men
Luke ROBINSON City of York AC57.28 U20 Men
Ivo PITTSCrawley AC54.44 U20 Men